Programista PHP i MySQL - tematyka sportowa

praca it: etat dla WN Invest Group / Przemyśl

Tagi: programista drupal programista php programista kohana

Firma prowadząca własne portale internetowe oraz strony o tematyce sportowej i rozrywkowej, poszukuje do swojego biura w Przemyślu programisty webdevelopera (na cały etat/lub 1/2). Mile widziani studenci ostatnich lat studiów informatycznych albo absolwenci.

W związku z realizowanymi nowymi projektami informatycznymi oraz rozwojem istniejących, poszukujemy do pracy osób ze znajomością PHP, a zwłaszcza framework Drupal i/lub Kohana (dobrze widziane przykłady zrealizowanych projektów) oraz ze znajomością HTML i CSS.

Praca na samodzielnym stanowisku przy współpracy zdalnej z grafikami oraz redaktorami, a na miejscu z koordynatorem od dnia 5 sierpnia 2013 r.

Zakres obowiązków

- uczestnictwo w projektowaniu nowych rozwiązań i funkcjonalności dla posiadanych pod opieką stron www m.in www.gieldatypow.pl;

- programowanie i wdrażanie nowych modułów i zmian dla istniejących stron,

- wprowadzanie modyfikacji i usuwanie błędów oraz bieżąca opieka zapewniająca prawidłowe działanie portali,

- cięcie stron z gotowego szablonu graficznego,

Oferujemy z naszej strony

- praca na pełen etat/lub 1/2 etatu,

- zatrudnienie na umowę zlecenie lub działalność gospodarczą,

- pracę w biurze w Przemyślu co najmniej 2 -3 dni w tygodniu (warunek konieczny), resztę dni możliwość pracy zdalnej;

- przyjazną atmosferę.

Wymagania

- dobra znajomość PHP i MySQL (Drupal i/lub Kohana),

- wymagana dobra znajomość technologii HTML, CSS,

- dobra organizacja czasu pracy;

- samodzielność i zaangażowanie, nastawienie na realizację zadań,

- mile widziane portfolio do wglądu,

- znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu, tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-05
Wyświetlona: 5802 razy