Java / JEE Software Engineer

praca it: etat dla Grape Software / Kraków

Tagi: Java JEE Programista Software Engineer

JAVA / JEE SOFTWARE ENGINEER

Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania na stanowisku Java / JEE Software Engineer :

- projektowanie architektury aplikacji,

- implementacja logiki serwerowej w oparciu o technologię Java,

- udział w spotkaniach projektowych i telekonferencjach (komunikacja w języku angielskim),

- optymalizacja istniejących rozwiązań,

- tworzenie dokumentacji projektu.

Dołączysz do zespołu, który pracuje nad projektem w obszarze rozwiązań dla największych amerykańskich sieci kablowych.

Będziesz tworzył produkty z użyciem technologii Javy Enterprise – w tym Web oraz IVR. Codziennie będziesz brał udział w tele-konferencjach w języku angielskim, gdyż będziesz odpowiedzialny za kontakt z Klientem. Do Twoich zadań będzie między innymi należało projektowanie nowych rozwiązań, jak również, będziesz miał wpływ na ich dalszy rozwój.

Będziesz miał do dyspozycji klimatyzowane miejsce pracy, ergonomiczny fotel, dobrą kawę i silny PC wraz z dwoma 24’’ monitorami, efektywnie poszerzającymi Twój horyzont. Dodatkowo, dla maksymalnego ułatwienia Ci pracy, będziesz używał najlepszych dostępnych narzędzi, takich jak choćby Intellij IDEA; będziesz mógł korzystać z najnowszych pozycji książkowych dotyczących IT; będziesz mógł uczestniczyć w kursach i szkoleniach, jak również umożliwimy Ci zdobycie certyfikatów branżowych.

Oferujemy :

- umowę o pracę lub inną formę stałej współpracy,

- elastyczne godziny pracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowania,

- pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach w międzynarodowych zespołach,

- ciągły kontakt z najnowszymi technologiami,

- system finansowania kursów, szkoleń i certyfikatów branżowych,

- przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,

- kompleksowy pakiet socjalny – dodatkowa opieka medyczna, karta Multisport,

- różnego rodzaju wyjazdy i imprezy integracyjne.

Wymagamy :

- dobrej znajomości technologii JAVA SE (6+) oraz JEE,

- doświadczenia na podobnym stanowisku,

- znajomości i umiejętności stosowania wzorców projektowych,

- znajomości frameworków webowych w tym JSP,

- znajomości takich technologii webowych jak JavaScirpt, HTML,

- dobrej znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL,

- znajomości zagadnień sieciowych (protokoły HTTP, TCP),

- znajomości narzędzi takich jak: ANT, Maven, Subversion,

- znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz korzystanie z dokumentacji.

Mile widziane:

- znajomość serwerów aplikacji (JBoss),

- znajomość Enterprise JavaBeans,

- znajomość PostgreSQL,

- znajomość rozwiązań Voxeo,

- znajomość protokołu SOAP.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Załącznik
Pobierz Java - JEE Software Engineer.pdf

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-18
Wyświetlona: 5916 razy