Tester oprogramowania/Ostrów Wlkp.

praca it: etat dla Transition Technologies S.A. / Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 117

Tagi: tester

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia Rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi Bardzo przyjazną atmosferę pracy: brak open space’ów Pracę w ciekawych projektach

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki: informatyczne, matematyczne, biotechnologii Wiedza dotycząca metod testowania systemów informatycznych Znajomość języka angielskiego Analityczny umysł i twórcze podejście do problemów, Samodzielność Umiejętność pracy w zespole Umiejętność przystosowania się do nowych technik i technologii Znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Excel

Zakres obowiązków:

Definiowanie scenariuszy i przypadków testowych na podstawie wymagań określonych w projekcie Wykonanie testów i weryfikacja ich wyników Bieżące raportowanie stanu systemu Automatyzacja testowania oprogramowania

Doceniamy:

Dodatkowym atutem będzie:

Znajomość narzędzi do automatycznego testowania np. Selenium Znajomość narzędzi do raportowania błędów np. Jira Umiejętność programowania w dowolniej technologii

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-25
Wyświetlona: 3329 razy