System Engineer

praca it: etat dla Polish Personnel / Niemcy

Tagi: System Engineer

Dla naszego Klienta – światowego lidera w dziedzinie systemowych rozwiązań oraz produkcji dla branży lotniczej, przemysłu ciężkiego i morskiego – poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy
Zakres obowiązków:
• Tworzenie koncepcji w obszarze infrastruktury IT
• Instalacja, konfiguracja oraz monitorowanie systemów zakładowych serwerów (Ms Windows, HP-UX), relacyjnych baz danych ( np. MS SQL, Informix, Oracle), aplikacji serwerowych.
• IT System i Incident Management
• Współpraca w zakresie planowania infrastruktury IT
• Ustalanie technicznej specyfikacji i dokumentów systemów
• Definiowanie procesów usług serwisowych w oparciu o wytyczne ITIL
• Tworzenie, wdrożenie i dalszy rozwój narzędzi zarządzania IT
• Rozwój i wdrażanie modułów użytkowych Share – Point
Wymagania:
• Język niemiecki na poziomie min. dobrym
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub podobne
• Ugruntowania wiedza z zakresu architektury i integracji systemów
• Ugruntowana wiedza z zakresu systemów operacyjnych np. Windows, HP-UX
Mile widziane:
• Znajomość języka angielskiego
• Wiedza w obszarze sieci
• Szczegółowa wiedza z zakresu nowoczesnych platform IT oraz modular development framework
• Wiedza na temat obiektowego rozwoju oraz projektowania baz danych
• Doświadczenie w obszarze rozwiązań wizualizacji np. VMWare i Citrix-Xen
Oferujemy:
• Pracę w dynamicznym środowisku
• Możliwość rozwoju I awansu
• 30 dni urlopu
• Dodatkowe wynagrodzenie z tytułu urlopu
• Dodatkowe wynagrodzenie z tytułu Świąt Bożego Narodzenia
• Bogata oferta kursów i szkoleń zarówno z tematyki technicznej jak i zarządzania zespołem
• Pomoc w szukaniu mieszkania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-31
Wyświetlona: 5876 razy