Tester oprogramowania/Ostrów Wlkp.

praca it: etat dla Transition Technologies S.A. / Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 117

Tagi: tester

Transition Technologies poszukuje Testera oprogramowania
Tester oprogramowania
Miejsce pracy:
eBusiness Solution Center
ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Nr ref.: TO/Ostrów Wlkp.
Zakres obowiązków:
• Definiowanie scenariuszy i przypadków testowych na podstawie wymagań określonych w projekcie
• Wykonanie testów i weryfikacja ich wyników
• Bieżące raportowanie stanu systemu
• Automatyzacja testowania oprogramowania
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki: informatyczne, matematyczne, biotechnologii
• Wiedza dotycząca metod testowania systemów informatycznych
• Znajomość języka angielskiego
• Analityczny umysł i twórcze podejście do problemów,
• Samodzielność
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność przystosowania się do nowych technik i technologii
• Znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Excel
Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość narzędzi do automatycznego testowania np. Selenium
• Znajomość narzędzi do raportowania błędów np. Jira
• Umiejętność programowania w dowolniej technologii
Oferujemy:
• Rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
• Współpracę z prężnie działającym zespołem w bardzo przyjaznej atmosferze
• Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać mailem na adres: [email protected] z dopiskiem “TO/Ostrów Wlkp.” w tytule.

Zapraszamy do składania CV również Panie o zamiłowaniu do nauk ścisłych (matematyka, biotechnologie, fizyka itp.) i oczywiście do komputerów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-12
Wyświetlona: 4092 razy