Software Engineer MS SQL Server

praca it: etat dla manBase S.A. / Kraków

Tagi: SQL Server Software Engineer OLAP bazy danych

Talentica – zespół specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, lidera na rynku polskim w zakresie innowacyjnych sposobów regulowania należności, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:
- rozwijanie hurtowni danych opartych na SQL Server 2008 Analysis & Integration Services
- optymalizacja działania OLAP i integracja z innymi źródłami danych
- integracja interfejsów wymiany danych z Partnerami firmy

Wymagania:
- wykształcenie wyższe informatyczne
- doświadczenie w pionie IT
- znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
- dobra znajomość MS SQL Server 2008
- umiejętność analitycznego myślenia
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- praca w renomowanej, międzynarodowej firmie
- miła atmosfera pracy w młodym zespole
- niezbędne narzędzia pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-21
Wyświetlona: 5293 razy