Starszy Programista Python

praca it: etat dla SMT Software / Kraków

Tagi: Python JavaScript Oracle PL/SQL PostgreSQL

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: SPR/PyhtonBD/KRK/0813/

Obowiązki:
• Projektowanie i rozwój architektury platform zespołu produktowego
• Bieżąca analiza stanu systemu i przedstawianie wniosków
• Implementacja nowych funkcjonalności platformy Klienta
• Opracowywanie dokumentacji techniczno-projektowej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Python oraz JavaScript
• Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych: Oracle oraz PostgreSQL
• Doświadczenie w programowaniu w językach PL/SQL i/lub PL/pgSQL
• Znajomość metodyki TDD oraz Continuous Integration (Jenkins, Hudson)
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Dodatkowe atuty:
• Znajomość Web Services (REST, SOAP)
• Dobra znajomość zagadnień dotyczących nierelacyjnych baz danych
• Znajomość rozwiązań serwerowych wspierających tworzenie systemów wysokiej dostępności, wydajności
• Znajomości zagadnień związanych z protokołami sieciowymi, systemem operacyjnym Linux

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-21
Wyświetlona: 5308 razy