Web Developer

praca it: etat dla Cyclad Polska / Warszawa

Tagi: CSS HTML5 JavaScript JQuery PHP

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Kreowanie interfejsów webowych (głównie transakcyjnych)
• Tworzenie interaktywnych stron internetowych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub ostatnie lata studiów
• Doświadczenie w realizacji projektów webowych z użyciem technologii: CSS, HTML5, JavaScript, JQuery, PHP, MySQL, AJAX, JSP, WebServices, XML oraz SOAP
• Znajomość języka Java oraz frameworków JEE (preferowany Spring)
• Znajomość protokołów HTTP/HTTPS
• Znajomość technologii Web Services (SOA, SOAP, WSDL)
• Wiedza na temat technik testowania oprogramowania
• Umiejętność pracy zespołowej
• Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość Flash, AS3, Adobe Flex, Google Web Toolkit 2
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformy mobilne

Oferujemy:
• Uczestnictwo w innowacyjnym projekcie na skalę światową
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Elastyczny czas pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-09
Wyświetlona: 4846 razy