Programista C/C++

praca it: etat dla SMT Software / Wrocław

Tagi: c++/c

SMT Software Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K. A. to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 500 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

EB/C++/CK/0913

Poszukujemy ludzi z pasją, dla których programowanie to coś więcej niż tylko praca, a każdy projekt to nowe wyzwanie. Obecnie poszukujemy osób dla naszego Klienta, którym jest zagraniczna firma świadcząca usługi telekomunikacyjne.

Obowiązki:
•Tworzenie oprogramowania dla stacji bazowych i platform radiowych w językach C/C++
•Weryfikacja poprawności dostarczanego kodu
•Tworzenie dokumentacji technicznej
•Współpraca z zespołem projektantów i programistów w międzynarodowym projekcie
Wymagania:
•Wykształcenie wyższe techniczne (telekomunikacja, informatyka lub pokrewne)
•3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem C/C++ na Linuxie
•Doświadczanie w programowaniu zorientowanym obiektowo oraz systemach czasu rzeczywistego
•Znajomość systemów kontroli wersji
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole
Dodatkowe atuty:
• Doświadczenie w programowaniu systemów wbudowanych
• Znajomość UNX i narzędzi Continous Intergation
• Znajomość standardu UMTS
• Doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM

Oferujemy:

•Atrakcyjne warunki finansowe
•Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
•Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
•Stabilną pracę wśród profesjonalistów
•Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
•Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-10
Wyświetlona: 4374 razy