Administrator, helpdesk z j. niemieckim

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: administrator help desk helpdesk support inżynier

Głównym zadaniem na tym stanowisku to wsparcie techniczne dla naszych klientów w Polsce i za granicą (głównie niemieckojęzycznych).

Zadania na tym stanowisku:
• Testowanie programów w przypadku zgłoszeń supportowych
• Udzielanie pomocy technicznej (telefonicznej i e-mailowej) dla użytkowników autorskich programów firmy w Polsce i za granicą.
• Szkolenia z zakresu użytkowania programów – głównie przez Internet.
• Współpraca przy przygotowywaniu produktów.
• Wyjazdy na konferencje i do klientów (maksymalnie 2 razy w roku).
• Przeprowadzanie prezentacji on-line dla klientów firmy

Oferujemy:
• umowę o pracę lub kontrakt (do wyboru)
• wynarodzenie 6000 brutto na umowę o pracę
• prywatna opieka medyczna
• praca tylko na poranną zmianę
• podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia i certyfikaty

Wymagania:
• Znajomość zagadnień zarządzania i administracji sieci.
• Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
• Zdolności interpersonalne, konieczne w kontaktach z klientami.
• Znajomość j. niemieckiego
• Samodzielność.
• Odpowiedzialność

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-29
Wyświetlona: 5445 razy