Java Developer w dziale Support'u

praca it: etat dla Synergia Konsulting / Poznań

Tagi: Java Developer Java Python Support Programista Developer

Synergia Konsulting, dla swojego Klienta – amerykańskiego start’upu, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Java Developer w dziale Support’u
Miejsce pracy: Poznań
Wynagrodzenie: 8.000 – 13.000 PLN brutto (z możliwością negocjacji dla najlepszych)

Zakres obowiązków
- rozwój i implementacja oprogramowania;
- analizowanie i badanie problemów zgromadzonych przez Dział Support’u;
- rozwijanie narzędzi służących monitorowaniu i debugowaniu problemów;
- proaktywne przeglądanie logów/alertów.

Wymagania
- zaawansowana wiedza z zakresu Javy;
- minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Java Developer;
- znajomość Junit, Tomcat, Spring;
- znajomość SQL, a szczególnie MySQL i PostgreSQL;
- wykształcenie wyższe (o profilu informatycznym lub pokrewne);
- dobra znajomość języka angielskiego;
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
- umiejętność pracy zespołowej;
- zainteresowanie najnowocześniejszymi technologiami.
Mile widziane
- umiejętność programowania w Python’ie
- umiejętność pisania skryptów Shell.

Oferta
- atrakcyjne zarobki (8.000 – 13.000 brutto, z możliwością negocjacji dla najlepszych);
- stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę lub w oparciu o współpracę B2B (do wyboru);
- praca stacjonarna w Poznaniu;
- satysfakcjonująca praca w międzynarodowym środowisku;
- zgrany zespół doświadczonych specjalistów;
- kontakt z najnowocześniejszymi technologiami;
- elastyczne godziny pracy;
- możliwość rozwoju i awansu;
- szansa na udział w ekscytującym start’upie z Doliny Krzemowej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-30
Wyświetlona: 4944 razy