SAP FICO Konsultant z niemieckim

praca it: etat dla Cyclad Polska / Łódź

Tagi: SAP SAP FICO druga linia wsparcia support

Konsultant SAP FICO
Łódź

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ICT. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Zapewnienie drugiej linii wsparcia dla klientów zewnętrznych w zakresie rozwiązywania problemów technicznych oraz zarządzania incydentami
• Tworzenie i implementacja usprawnień konfiguracji w trzeciej linii wsparcia
• Identyfikowanie źródeł problemów i ich rozwiązywanie
• Tworzenie scenariuszy testowych, danych testowych oraz przeprowadzanie testów

Wymagania:
• Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy z modułem SAP FICO
• Doświadczenie na linii wsparcia i/lub w rolach projektowych (wewnętrznych lub konsultingowych)
• Szeroka wiedza z zakresu księgowości i kontrolingu
• Biegła znajomość języka angielskiego oraz języka niemieckiego
• Myślenie analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy zespołowej
• Gotowość do odbywania krótkich podróży służbowych (głównie Europa)

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne stanowisko pracy w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
• Możliwości rozwoju w strukturze firmy
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-06
Wyświetlona: 5550 razy