Architekt przetargowy

praca it: etat dla Formanway / Warszawa

Tagi: Architekt Business Intelligence Content Management Business Process Management Work Flow Identity Management

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne,
• około 5 letnie doświadczenie w rynku telekomunikacji, informatyki lub automatyki,
• zdobyte doświadczenie w roli architekta w projektach dotyczących integracji różnych systemów informatycznych,
• znajomość rozwiązań w warstwie Middleware oraz baz danych,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego, szczególnie angielskiego technicznego ,
• komunikatywność, samodzielność i elastyczność
• umiejętności analitycznego myślenia, samodzielności w rozwiązywaniu problemów, szybkiego uczenia się i adaptacji,
• znajomość rozwiązań informatycznych z obszarów Business Intelligence, Content Management, Business Process Management, Work Flow, Identity Management,

Zadania:
• wsparcie sprzedaży w relacjach bezpośrednich z klientem w ramach przetargów publicznych,
• analizę rynku w poszukiwaniu rozwiązań i zarządzanie współpracą z partnerami,
• przygotowanie i prowadzenie prezentacji oferowanych rozwiązań,
• opracowanie szczegółowej architektury oferowanych rozwiązań zgodnej z wymaganiami przetargowymi,
• nadzór nad wyceną pracochłonności i kosztów realizacji projektu,
• zarządzanie wymaganiami w ramach postępowań przetargowych

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
• przejrzyste zasady wynagradzania,
• motywujące premie okresowe,
• możliwość współpracy z wiodącymi dostawcami usług telekomunikacyjnych,
• możliwość rozwijania swoich pasji w ramach grup zainteresowań
• bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do obiadów, oferta kulturalna i sportowa, cykliczne imprezy integracyjne).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-07
Wyświetlona: 5912 razy