Account Executive

praca it: etat dla Telimp Niedźwiedzcy sp.j. / Warszawa

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i obsługa nowych Klientów,

  • terminowa realizacja projektów,

  • budowa i rozwijanie długofalowej partnerskiej relacji z klientem,

  • przygotowywanie i prezentacja ofert oraz kosztorysów dla Klienta

Wymagania i kompetencje zawodowe

  • wykształcenie kierunkowe (z zakresu ekonomii, marketingu, reklamy, tp.)

  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows,

  • wiedza z zakresu marketingu, sprzedaży, reklamy

  • umiejętność kreowania wizerunku firmy,

  • motywacja oraz chęć ciągłego doskonalenia zawodowego.

Wymagania osobowościowe

  • doskonałe zdolności komunikacyjne,

  • dynamizm w działaniu,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • zdolności analityczne i planistyczne,

  • umiejętność pracy samodzielnej oraz pracy w zespole,

  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjny system motywacyjny: podstawa + prowizja,

  • samodzielne stanowisko,

  • swobodę w zarządzaniu własnym czasem pracy,

  • przyjazną i bezstresową atmosferę,

  • pełne świadczenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-04-30
Wyświetlona: 5527 razy