.NET Software Devloper

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: net asp net mvc webservices mssql

New-Invest jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w pozyskiwaniu
profesjonalnej kadry z branży IT. Obecnie na terenie Krakowa poszukujemy
specjalisty na stanowisko:

Software Developer
Miejsce pracy: Kraków

Rekrutacje tę prowadzimy dla brytyjskiej firmie IT rozbudowującej swoje struktury na
terenie Polski. Firma specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych systemów
służących do zarządzania relacjami z klientami. Firma tworzy i rozwija
zaawansowane oprogramowanie, w tym swój flagowy produkt- wielowarstwową
platformę służącą do całościowego zarządzania informacjami i relacjami z klientami.

Zadania na stanowisku:
Twoim zadaniem będzie rozwój istniejących produktów firmy jak i
projektowanie i tworzenie nowych rozwiązań.
Jako Software Developer staniesz się jednym ze specjalistów w zespole
specjalizujących się w platformie .NET, których zadania to:
· zapewnienie wysokiej jakości dostarczanego oprogramowania,
· tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
· współpraca z zespołami programistów oraz innymi działami firmy
· praca zespołowa w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:
· Atrakcyjne warunki finansowe, uzależnione od doświadczenia i oczekiwań
kandydata
· Zatrudnienie w innowacyjnej i rozwijającej się firmie na pełen etat
· Realizację ciekawych i ambitnych projektów
· Rozwój w międzynarodowym środowisku pracy
· Współpracę na czas nieokreślony na umowę o pracę lub B2B
· Pracę w młodym i profesjonalnym zespole specjalistów w swojej dziedzinie
· Świetną atmosferę i warunki pracy
· Szkolenia i kursy

Oczekiwania wobec Kandydatów:
· Wykształcenie wyższa na kierunku informatycznym
· doświadczenie komercyjne w pracy z C#/.NET
· doświadczenie lub rozwijanie się w następujących obszarach:
- Web ASP.NET MVC, JavaScript and JQuery
- Webservices/WCF/REST
- MSSQL
- NHibernate i / lub Entity Framework
· Pasjonat programowania, zainteresowanie / doświadczenie poza platformą
.NET będzie dodatkowym atutem
· Doświadczenie w Test-Driven Development
· Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-12
Wyświetlona: 5405 razy