Programista/Developer MSSQL/.NET

praca it: etat dla Commoditech Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: programista developer MSSQL NET T-SQL ASP NET MVC TFS2010 WCF

Commoditech ( www.commoditech.pl ) świadczy usługi informatyczne na terenie całego kraju. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

W ramach wsparcia bieżących prac rozwoju i utrzymania aplikacji do zadań należeć będzie:

• tworzenie oprogramowania z zakresu wsparcia sprzedaży i obsługi produktów bankowych
• dbałość o jakość oprogramowania
• tworzenie dokumentacji projektowej
• wsparcie użytkowników i rozwiązywanie incydentów

Wymagania:

• praktyczna umiejętność programowania w technologii ASP.NET, C# (doświadczenie min. 2 lata)
• praktyczna znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych oraz umiejętność programowania w języku T-SQL
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych, dobra znajomość CSS, DHTML, JavaScript, jQuery, Ajax, XML (doświadczenie min. 2 lata)
• podstawowa znajomość platformy aplikacyjnej ASP.NET MVC silnik Razor
• umiejętność budowania rozwiązań z wykorzystaniem narzędzia Entity Framework
• umiejętność pracy z systemem kontroli wersji TFS2010
• praktyczna znajomość zagadnień związanych z webserwisami oraz usługami tworzonymi w technologii WCF
• umiejętność analitycznego myślenia
• umiejętność pracy w zespole
• znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji

Mile widziane:

• umiejętność programowania w języku PL/SQL
• umiejętność programowania w VB.NET
• doświadczenie w tworzeniu rozwiązań w oparciu o SSIS, SSRS, SSAS

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-17
Wyświetlona: 5348 razy