Programista Yii - praca zdalna, elastyczne godziny

zlecenia it dla OneStep Software Sp. z o.o. / Cała Polska

Tagi: PHP Yii zdalna

OneStep Software Sp. z o.o. zajmuje się budowaniem nowoczesnych rozwiązań internetowych i mobilnych dla firm.

Co różni nas od innych?
- Szanujemy Twoją pracę. Nie jesteś dla nas maszyną do klepania kodu;
- Uważamy, że jak ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Pracujesz tylko w wybranych przez siebie technologiach;
- Dajemy szansę uczestnictwa w ciekawych projektach zarówno polskich, jak i zagranicznych;

W związku z planowanymi projektami budujemy zespół specjalistów. Aktualnie poszukujemy utalentowanego

Programisty Yii

Miejsce pracy: zdalnie
Czas pracy: 40 godzin tygodniowo – możliwa praca w elastycznych godzinach i w weekendy
Czas rozpoczęcia projektu: od zaraz
Czas trwania projektu: ok. 3 miesiące

Wymagania:

- PHP5 OOP – bardzo dobra znajomość
- MVC i wzorce projektowe
- Framework Yii – bardzo dobra znajomość
- Umiejętności pracy w środowisku Linux, umiejętność konfiguracji Apache, umiejętności zarządzania serwerem w podstawowym zakresie niezbędnym do developerki
- Angielski – na poziomie pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej
- Umiejętność pracy z SVN
- Umiejętność pracy z bugtrackerem

Oferujemy:

- pracę w firmie tworzącej oprogramowanie dla krajowych i zagranicznych klientów
- współpracę na zasadnie rozliczenia godzinowego
- ciekawe i pełne wyzwań zadania i obowiązki
- konkurencyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-08
Wyświetlona: 5143 razy