Analityk Finansowy/ Specjalista ds. Systemu Financial Management

praca it: etat dla ITFS sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: Analityk finansowy

www.itfs.pl

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi informatyczne na terenie całej Europy. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw komercyjnych oraz budujemy zespoły specjalistów IT. Obecnie dla naszego Klienta, światowego lidera w zakresie analityki i oprogramowania Business Intelligence. Poszukujemy kandydató na stanowisko:

Szukamy kandydatów o wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych i analitycznych, znających zagadnienia z zakresu analizy finansowej, rachunkowości oraz statystyki i mających min. 2 letnie doświadczenie w przeprowadzaniu analiz finansowych/sprzedażowych.
Kandydat będzie brał udział w realizowanych przez firmę (przy wykorzystaniu modułu Financial Management) projektach finansowych z obszaru planowania, budżetowania, konsolidacji i raportowania finansowego u klientów telekomunikacyjnych i energetycznych.

Podstawowe informacje:
• Miejsce pracy: Warszawa
• Czas trwania: 1 rok ( z dużym prawdopodobieństwem przedłużenia)
• Wynagrodzenie: 5000 zł- 9000 zł (uzależnione od doświadczenia)
• Forma zatrudnienia: umowa o pracę /kontrakt/ umowa zlecenie (do indywidualnego ustalenia z kandydatem)

Obowiązki na stanowisku:
• przygotowywanie analiz i raportów zgodnie z zapotrzebowaniem (analiza wykonalności, budowa modeli finansowych, definiowanie korekt),
• zbieranie wymagań, tworzenie specyfikacji systemów finansowych,
• przygotowanie procesu planistycznego,
• tworzenie formularzy i raportów,
• praca z wykorzystaniem systemu SAS Financial Management

Wymagania stawiane przed kandydatem:
• wyższe wykształcenie, preferowane kierunki studiów: finanse i rachunkowość oraz pokrewne specjalizacje, ekonometria, matematyka,
• znajomość zagadnień związanych z analizą finansową, rachunkowością, konsolidacją sprawozdań finansowych oraz statystyką,
• doświadczenie w analizach finansowych/sprzedażowych, przeprowadzaniu analiz przedwdrożeniowych
• doświadczenie we wdrożeniach z zakresu planowania/raportowania
• znajomość języka angielskiego (min. bierna),
• zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy i wykorzystywania jej w praktyce,
• chęć podejmowania wyzwań, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
Dodatkowym atutem będzie:
• znajomość środowiska SAS/Financial Management (lub innego modułu tego typu),
• doświadczenie w branży Telekomunikacyjnej lub Energetycznej.

Dodatkowe korzyści:
• udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednym z największych na świecie przedsiębiorstw software’owych,
• zdobycie szerokiej wiedzy z zakresu wdrażania systemów do zarządzania finansami,
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
• doskonała szansa na dynamiczny rozwój kariery zawodowej,
• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, pakiet świadczeń dodatkowych).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-17
Wyświetlona: 7431 razy