Programista ASP.NET lub JAVA

praca it: etat dla Aston7 / Kielce

Tagi: Programista C# ASP NET NET JAVA KIELCE

Wymagania

• Minimum roczne doświadczenie w budowaniu aplikacji i systemów na platformie .NET (ASP.NET, MVC) lub JAVA
• Znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem baz danych

Mile widziane:

• Umiejętność projektowania/budowania systemów rozproszonych w architekturze wielowarstwowej
• Znajomość wzorców projektowych

Obowiązki:

• Udział w procesie wytarzania oprogramowania
• Tworzenie architektury rozwiązań

Oferujemy:

• Elastyczność w zakresie wyboru rodzaju współpracy
• Udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach
• Duży wpływ na tworzone oprogramowanie
• Niekorporacyjna atmosfera w biurze
• Elastyczne godziny pracy (uwaga: szukamy kogoś na 40 godzin w tygodniu)
• Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych (certyfikaty, wewnętrzne szkolenia)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-30
Wyświetlona: 6123 razy