Programista Symfony2 - zdalnie

zlecenia it dla OneStep Software Sp. z o.o. / Cała Polska

Tagi: PHP Symfony2

OneStep Software Sp. z o.o. zajmuje się budowaniem nowoczesnych rozwiązań internetowych i mobilnych dla firm.
Co różni nas od innych?

- szanujemy Twoją pracę. Nie jesteś dla nas maszyną do klepania kodu;
- uważamy, że jak ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Pracujesz tylko w wybranych przez siebie technologiach;
- dajemy szansę uczestnictwa w ciekawych projektach zarówno polskich, jak i zagranicznych;

Aktualnie poszukujemy programisty Symfony2 do współpracy zdalnej.

Wymagania:
- 2/3 lata doświadczenia w Symfony 2 – mile widziane certyfikaty lub jakieś potwierdzenia uczestnictwa w kursach lub konferencjach.
- znajomość Amazon Web Services
- znajomość Chef (lub Ruby)

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy
- konkurencyjne wynagrodzenie
- współpracę na zasadzie rozliczenia godzinowego
- ciekawe i pełne wyzwań zadania i obowiązki

Wierzymy, że wraz z Twoją pomocą, żadne wyzwania nie będą nam straszne!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-07
Wyświetlona: 4622 razy