Kierownik ds. Kluczowych Klientów

praca it: etat dla Transition Technologies / Cała Polska

Tagi: łódź sales manager kierownik

(Sales Manager)

Miejsce pracy: Łódź lub zdalnie
KK/Łódź

Obowiązki:

• Sprzedaż produktów i usług Spółki oraz monitorowanie rynku
• Budowanie bazy potencjalnych klientów
• Telefoniczny oraz osobisty kontakt z klientami
• Kompleksowe przygotowywanie: ofert, dokumentacji i prezentacji handlowych
• Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w branży IT
• Możliwość zdobycia nowego doświadczenia
• Niepowtarzalną atmosferę pracy w najnowocześniej urządzonym biurze IT w Łodzi
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny

Wymagania:
• Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań informatycznych
• Znajomość rynku IT i oprogramowania
• Znajomość pakiet MS Office w stopniu bardzo dobrym
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie
• Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
• Samodzielność i skrupulatność
• Chęć rozwoju w branży nowoczesnych technologii

Mile widziane:

• Znajomość rynku systemów informatycznych klasy ERP, Business Intelligence będzie dodatkowym atutem

Zaaplikuj uzupełniając kwestionariusz rekrutacyjny na naszej www, pod poniższym adresem: http://www.tt.com.pl/kariera/praca-i-praktyki/aktualne-oferty?177,praca,aplikuj,kierownik-ds.-kluczowych-klientow-(sales-manager)

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji (nr ref.: KK/Łódź) prowadzonego przez Transition Technologies S.A., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz.926 ze zm.).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-10
Wyświetlona: 5701 razy