Kierownik Projektów Informatycznych

praca it: etat dla O&S Computer Soft Sp. z o.o. / Radzionków

Tagi: IPMA Prince 2 Zarządzanie Kierownik Projektów

Wymagania

Wykształcenie:
• Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, ekonomicznym (zarządzanie)
• Certyfikat Prince2 lub IPMA (warunek konieczny)

Doświadczenie zawodowe:
• Minimum 3–letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagane kompetencje
• Doświadczenie w realizacji całych cykli projektowych oraz w zarządzaniu projektami informatycznymi
• Doświadczenie w tworzeniu i realizacji budżetu
• Umiejętność identyfikowania zagrożeń projektowych i proponowania podjęcia działań zaradczych
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (monitorowanie, delegowanie zadań )

Zakres zadań
• opracowywanie, koordynacja i zarządzanie projektem informatycznym,
• udział w spotkaniach z klientami, analiza ich potrzeb, identyfikacja
wymagań projektowych
• planowanie, monitorowanie i raportowanie prac zespołu projektowego, a
także zarządzanie zakresem projektu, budżetem, harmonogramem
• współpraca z komórkami wewnętrznymi,
• zarządzanie ryzykiem w projektach,

Oferujemy
• ciekawą i pełną wyzwań pracę – aktywny udział w realizacji projektów dla
klientów strategicznych
• współpracę z doświadczonym zespołem i ekspertami
• dostęp i rozwój w zakresie nowych technologii informatycznych
• przyjazną atmosferę pracy – wysoka kultura pracy i organizacji
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-10
Wyświetlona: 3704 razy