Kierownik Działu Produkcji Oprogramowania

praca it: etat dla O&S Computer Soft Sp. z o.o. / Radzionków

Tagi: Zarządzanie Kierownik Projektów Enterprise Architect J2EE

Wymagania
Wykształcenie:
• Wykształcenie wyższe
Doświadczenie zawodowe:
• Minimum 3–letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Wymagane kompetencje
• Umiejętność planowania
• Umiejętność budżetowania
• Monitorowanie
• Raportowanie
• Doświadczenie z zarządzaniu projektami informatycznymi (cały proces produkcji oprogramowania)
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Znajomość notacji UML, BPMN i narzędzi CASE
• Praktyczna znajomości metodyk zarządzania projektami IT
• Znajomość narzędzi do tworzenia i projektowania aplikacji: MS Visio, Enterprise Architect, Eclips
• Bazy danych MySQL, Oracle
• Języki i technologie: C#, .NET, PHP, Java SE/J2EE, HTML, CSS, JS, XML,
narzędzia: MS Office, MS Project

Zakres zadań:
• Kompleksowe kierowanie pracą Działu
• Weryfikacja wymagań dla systemów informatycznych w aspekcie możliwości realizacji
• Określanie standardów kodowania oraz wzorców projektowych stosownych w procesie wytwarzania oprogramowania
• Nadzór merytoryczny, konsultacje przy problemach w implementacji
• Wyznaczanie kierunków rozwoju technologii i narzędzi używanych w zespole

Oferujemy
• ciekawą i pełną wyzwań pracę – aktywny udział w realizacji projektów dla
klientów strategicznych
• współpracę z doświadczonym zespołem i ekspertami
• dostęp i rozwój w zakresie nowych technologii informatycznych
• przyjazną atmosferę pracy – wysoka kultura pracy i organizacji
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-02-10
Wyświetlona: 4785 razy