Inżynier wsparcia technicznego z j. niemieckim

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: support german JavaScript data base Linux

Aktualnie dla naszego niemieckiego Klienta w Krakowie poszukujemy Specjalisty IT z dobrą znajomością j. niemieckiego.

Opis stanowiska:
• udzielanie pomocy użytkownikom aplikacji tworzonych przez firmę
• reagowanie na błędy i zgłaszane problemy
• wsparcie w trakcie wdrożeń
• tworzenie narzędzi ułatwiających wykonywanie zadań
• tworzenie dokumentacji

Wymagania:
• doświadczenie w pracy w środowisku Linux
• znajomość języka JavaScript
• znajomość relacyjnych baz danych
• dobra znajomość języka niemieckiego
• dokładność i sumienność w działaniach

Oferujemy:
• bardzo dobre warunki finansowe i socjalne
• pracę nad ciekawymi projektami na zagraniczne rynki
• możliwość rozwoju zawodowego
• swobodną atmosferę pracy w młodym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-18
Wyświetlona: 5066 razy