IT Support Technician

praca it: etat dla Devonshire Sp z o.o. / Warszawa

Tagi: IT Support

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej poszukujemy młodych, ambitnych pracowników, którzy będą częścią zespołu wspierjącego coroczny event organizowany w tym roku w połowie maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
IT/EV

Opis Stanowiska:

• Wsparcie techniczne podczas event’u: – wsparcie operacyjne stacji roboczych z systemem Windows 7 – wsparcie operacyjne z zakresu Office 2010 Professional – rozwiązywanie problemów ze sprzętem komputerowym
• Zapewnienie pierwszej i drugiej lini wsparcia telefonicznego
• Rejestrowanie ewentualnych problemów oraz raportowanie do Managera Działu IT
• Wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy w dziale wsparcia IT (warunek konieczny)
• Dostępność do pracy w dniach 12 – 16 maja 2014
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
• Znajomość systemu operacyjnego Windows 7
• Znajomość obsługi pakietu Office 2010 Professional
• Doskonałe umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

• Możliwość bezpośredniej współpracy z wysokimi rangą urzędnikami z państw członkowskich (np. gubernatorami banku, członkami Rządów Państw członkowskich, Ministrami)
• Atrakcyjne wynagrodzenie: 200 zł netto za 1 dzień pracy
• Jednodniowe, płatne szkolenie, które odbędzie się przed event’em w maju 2014

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres : [email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-03-20
Wyświetlona: 5366 razy