PHP Developer

zlecenia it dla OneStep Software Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: PHP HTML CSS MySQL

OneStep Software Sp. z o.o. zajmuje się budowaniem nowoczesnych rozwiązań internetowych i mobilnych dla firm.

Co różni nas od innych?
- szanujemy Twoją pracę. Nie jesteś dla nas maszyną do klepania kodu;
- uważamy, że jak ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Pracujesz tylko w wybranych przez siebie technologiach;
- dajemy szansę uczestnictwa w ciekawych projektach zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Aktualnie do współpracy przy projekcie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Sposób rozliczenia: godzinowe
Przewidywany czas trwania kontraktu: 1-6 miesięcy
Początek kontraktu: ASAP
Wymagana liczba godzin: 20-40 tygodniowo
Zakres obowiązków: współtworzenie projektów interaktywnych

Wymagania:
- znajomość programowania obiektowego PHP 5,
- dobra znajomość MySQL,
- praca z systemem Linux, umiejętność konfiguracji serwera Apache 2.x,
- znajomość HTML, CSS i JavaScript (w tym jQuery),
- doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji (GIT),

Oferujemy:
- uczciwe wynagrodzenie,
- miłą i kreatywną atmosferę współpracy,
- możliwość wyboru formy umowy: o dzieło lub B2B,
- po zakończeniu projektu – pomoc w znalezienu nowego .

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-28
Wyświetlona: 4959 razy