Animator

praca it: etat dla Techland Sp.z o.o / Warszawa

Tagi: 3D Studio Max

Techland Warszawa to samodzielne studio developerskie od 2003 roku produkujące gry komputerowe na platformy PC, Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One oraz PlayStation 4. Doświadczony team specjalistów uczestniczył m.in. w tworzeniu światowego hitu jakim jest Dead Island, a obecnie współtworzy Dying Light oraz Hellraid. Gry, samodzielnie stworzone przez warszawskie studio, tj. nail`d, Xpand Rally Xtreme, GTI Racing czy Dead Island Riptide, zostały wydane w większości krajów na świecie. Jeśli chcesz uczestniczyć w stworzeniu nowego hitu Techlandu, powstającego w Warszawie, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualnie do naszego zespołu chcemy zatrudnić osobę na stanowisko:
ANIMATOR
(miejsce pracy: Warszawa)
Główne zadania: wykonywanie animacji postaci i obiektów do gier video

Oczekujemy:
• bardzo dobrej znajomości 3D Studio Max
• dobrej znajomości MotionBuildera
• znajomości obróbki motion capture
• doświadczenia w animacji ludzi
• znajomości branży gier komputerowych
• umiejętności efektywnej współpracy z zespołem animatorów, jak również z członkami innych zespołów (programistami, level designerami itp.)
• bardzo dobrej znajomości angielskiego oraz dyspozycyjności (1-2 tygodniowe szkolenia wyjazdowe)

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy produkcji gier
• doświadczenie w tworzeniu “cut-scen”
• znajomość technicznych aspektów związanych z animacją (skryptowanie, riggowanie)

Dlaczego warto u nas pracować?
• Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą. W związku z tym budujemy Techlandową Bazę Wiedzy, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane.
• Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika – Chrome Engine 6.
• Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także – po prostu – świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji (wszyscy jesteśmy ze sobą „na Ty”), możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne.
• Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych (fundusz emerytalny z dodatkowym ubezpieczeniem na życie, opieka zdrowotna i karta Multisport, prezenty okolicznościowe, na bieżąco aktualizowana o najnowsze pozycje biblioteka książek i gier, zniżka na wszystkie produkty firmy, nisko oprocentowane pożyczki dla pracowników itp.).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-26
Wyświetlona: 6045 razy