Programista/programistka Java

praca it: etat dla OneStep Software Sp. z o.o. / Bełchatów

Tagi: java spring hibernate

OneStep Software Sp. z o.o. zajmuje się budowaniem nowoczesnych rozwiązań internetowych i mobilnych dla firm.

Co różni nas od innych?
- szanujemy Twoją pracę. Nie jesteś dla nas maszyną do klepania kodu;
- uważamy, że jak ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Pracujesz tylko w wybranych przez siebie technologiach;
- dajemy szansę uczestnictwa w ciekawych projektach zarówno polskich, jak i zagranicznych.

W związku z planowanymi projektami budujemy zespół specjalistów. Aktualnie aktywnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Programisty/programistki Java

Zakres obowiązków:
- projektowanie i programowanie obiektowe
- implementacja warstwy interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych.

Wymagania:
- umiejętność programowania i projektowania w języku Java >=6
- praktyczna znajomość Hibernate, Spring, Spring MVC, jQuery,
- praktyczna znajomość języka SQL, szczególnie Oracle PL/SQL.

Mile widziane:
- znajomość zasad umożliwiających tworzenie dobrego kodu (SOLID, DRY, Clean Code),
- doświadczenie w projektowaniu aplikacji JEE,
- umiejętność tworzenia testowalnego kodu,
- znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- uczciwe wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności,
- dofinansowanie do opieki medycznej oraz nauki j. angielskiego
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- kontakt z najnowocześniejszymi technologiami informatycznymi.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-27
Wyświetlona: 6150 razy