Programista .NET

praca it: etat dla New-Invest / Wrocław

Tagi: Net XML SOAP C# NET SQL XML SOAP

Agencja personalna New- Invest, specjalizująca się w rekrutacjach profesjonalnej kadry z
branży IT, poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Naszym Klientem jest firma, która zajmuje się pośrednictwem wynajmu nieruchomości. Firma jest właścicielem globalnego systemu rezerwacji.

Obowiązki
· tworzenie i utrzymanie oprogramowania w technologii .Net
· utrzymanie, optymalizacja i projektowanie rozwiązań bazodanowych
· tworzenie i utrzymanie integracji XML, SOAP

Wymagania
· wykształcenie wyższe informatyczne
· doświadczenie w programowaniu C# .NET
· znajomość języka SQL, umiejętność projektowania baz danych
· znajomość zagadnień integracyjnych: XML, SOAP

Oferujemy:
· pracę w kreatywnym zespole
· udział w tworzeniu dużych projektów lokalnych i globalnych
· możliwość rozwoju
· umowa o pracę, kontrakt
· pracę na miejscu w naszym oddziale we Wrocławiu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-27
Wyświetlona: 4734 razy