Kierownik Działu Produkcji Oprogramowania

praca it: etat dla O&S Computer-Soft / Bytom

Tagi: Kierownik Java Eclipse praca Radzionków

O&S Computer-Soft jest firmą działającą w branży teleinformatycznej od 1992 roku. Jej dynamiczny rozwój zapewnia skala innowacyjności realizowanych projektów. Własne rozwiązania techniczne stanowią bazę do rozwoju produktów rynkowych – systemów dla biznesu.

Używamy technologii do wytwarzania oprogramowania : Java SE/J2EE, CSS, JS, Eclipse

Wymagania:
• wykształcenie wyższe,
• min. 3 – letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT,
• doświadczenia w zakresie zarządzania min. 5 – osobowym zespołem,
Znajomość technologii:
• język programowania – Java
• frameworki: Eclipse RCP, Primface, Richface,Hibernate
JSF,EJB 3.0, JPA, JRabbit
• narzędzia: Eclipse, Maven, SVN, Enterprise Architect, UML
• serwery aplikacji: JBoss
• bazy danych: MySql, MsSql, Oracle
• system operacyjny: linux (podstawy)
• narzędzia do testowania: Junit
SCRUM

Obowiązki:
• kompleksowe zarządzanie Działem Produkcji Oprogramowania
• weryfikacja wymagań dla systemów informatycznych w aspekcie możliwości
realizacji
• określanie standardów kodowania oraz wzorców projektowych stosownych w
procesie wytwarzania oprogramowania
• nadzór merytoryczny, konsultacje przy problemach w implementacji
• wyznaczanie kierunków rozwoju technologii i narzędzi używanych w zespole

Oferujemy:
• stanowisko kierownicze związane z zarządzaniem całym procesem produkcji oprogramowania i zespołem interdyscyplinarnym
• szkolenia branżowe
• szkolenia menadżerskie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-03
Wyświetlona: 7293 razy