.NET Developer

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: DesignPatterns ASP NET NET Developer

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem usług w obszarze BPO poszukujemy specjalisty na stanowisko .NET Developera.

Opis stanowiska:
• Budowa oraz rozwój oprogramowania w technologii ASP.NET oraz najnowszych technologiach
• Praca w środowisku międzynarodowym przy rozwoju aplikacji biznesowych
• Specjalista będzie zaangażowany w pełen cykl rozwoju oprogramowania od analizy wymagań, poprzez projektowanie, implementację i wsparcie na etapie wdrożenia
• Praca w bliskim kontakcie z klientem

Wymagania:
• Dobra znajomość .NET w wersji 3,5 lub wyższej
• Znajomość technologii Entity Framework i/lub ADO.NET oraz pracy z bazami danych MS SQL Server
• Doświadczenie w pracy z technologiami webowymi (ASP.NET MVC i/lub Silverlight; HTML5 + CSS3; JavaScript) oraz desktopowymi (WPF)
• Znajomość dobrych praktyk tworzenia oprogramowania SOLID/DesignPatterns

Mile widziane:
• Znajomość Sharepoint 2010/2012
• Znajomość Team Foundation Server 2010/201

Oferujemy:
• Stabilną pracę w dynamicznym zespole
• Zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę w międzynarodowej firmie
• Szkolenia i wyjazdy zagraniczne
• Prywatne ubezpieczenie medyczne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-06-18
Wyświetlona: 5338 razy