ServiceNow Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Kraków

Tagi: ServiceNow Agile JavaScript XML HTML

Opis stanowiska:
• Wsparcie od strony technicznej procesu wdrażania IT Service Management oraz Service Integration and Management aktualnych i przyszłych klientów
• Współpraca z Konsultantami mająca na celu pomoc klientom w realizacji praktyk IT Service Management w oparciu o standardy branżowe
• Wykorzystywanie IT Service Management oraz innych praktyk IT w celu ich optymalizacji oraz zapewnienia klientom wydajności i skuteczności platformy ServiceNow

Wymagania:
• Minimum 6 miesięcy doświadczenia w nawigacji, administracji, konfiguracji oraz skryptowaniu platformy ServiceNow
• Certyfikat ServiceNow System Administration (lub wyższy)
• Doświadczenie w programowaniu lub zarządzaniu usługami IT
• Znajomość metodologii Agile
• Praktyczna znajomość: JavaScript, XML, HTML, CSS, http oraz relacyjnych baz danych
• Umiejętność pracy zdalnej z zespołem
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Gotowość do podróży biznesowych
• Umiejętność pracy ze szczególnych uwzględnieniem detali

Mile widziane:
• Doświadczenie w konfiguracji I administrowaniu innych narzędzi ITSM (Remedy, BMC Magic, etc.)
• Znajomość SCRUM
• Certyfikat ServiceNow Scripting
• Praktyczna znajomość: LDAP, AD, SSO, Email Infrastructure, Web Services
• ITIL® Certified – poziom zaawansowany lub wyższy
• Doświadczenie w realizacji systemów zarządzania/monitorowania

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet szkoleń
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-01
Wyświetlona: 5482 razy