Tester oprogramowania / Inżynier QA

praca it: etat dla Divante Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Tester Tester oprogramowania Tester aplikacji Inżynier QA QA Engineer

Divante tworzy technologie dla topowych Klientów, które napędzają ich e-Biznes. Rozwijamy oprogramowanie korzystając z dobrych praktyk (metodyka pracy, zgrane teamy, specjalizacja) i stosujemy nowoczesne technologie (bazy NoSQL, frameworki), a także rozwijamy własne projekty open-source. Szczególnie dbamy o nasz Zespół – mamy niepowtarzalną atmosferę pracy, zapewniamy szkolenia, warsztaty, certyfikacje – np. Magento oraz kursy językowe. U nas będziesz mógł się rozwijać i zdobywać bogate doświadczenie. Więcej o nas znajdziesz na www.divante.pl.

W związku ze stałym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

Nr referencyjny: SC-WRO-TEST-2014/07

Opis stanowiska:

Szukamy osoby, która wesprze nas w testowaniu, tworzeniu dokumentacji testowej i kontroli jakości projektów, które realizujemy. Będziesz uczestniczył w tworzeniu projektów, które realnie wspierają biznes naszych klientów.

Zakres obowiązków:

- Dbanie o najwyższą jakość tworzonego oprogramowania
- Tworzenie scenariuszy testowych
- Testy oprogramowania z wykorzystaniem narzędzi do automatyzacji testów
- Testy wydajnościowe i bezpieczeństwa
- Testy funkcjonalne
- Bliska współpraca z programistami w zakresie prac naprawczych przy wykrytych błędach
- Tworzenie raportów z wykonanych testów

Szukamy osób:

- Posiadających doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży IT
- Praktycznie wykorzystujących narzędzia do testów automatycznych
- Znający sposób pracy z systemami ticketowymi np. Redmine
- Dobrze znających język angielski
- Sumiennych, zaangażowanych i bardzo dobrze organizujących pracę własną
- Posiadających wykształcenie wyższe informatyczne (bądź pokrewne)

Doceniamy:

- Znajomość systemów informatycznych od strony programistycznej (techniki inżynierii oprogramowania, podstawy programowania, SQL)
- Znajomość technik wirtualizacji serwerów, replikacji baz danych
- Znajomość systemów kontroli wersji GIT, SVN
- Co oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość awansu w przejrzysty sposób; wynagrodzenie zależy od posiadanych kompetencji i umiejętności
- Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach oraz szkolenia
- Niepowtarzalną atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-11
Wyświetlona: 5083 razy