Junior .NET Developer

praca it: etat dla Devonshire Sp z o.o. / Kraków

Tagi: NET ASP NET C#

Opis Stanowiska

• Zbieranie i analizowanie wymagań
• Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z założeniami biznesowymi
• Programowanie nowych funkcjonalnosci oraz rozwój już istniejących
• Udoskonalnaie aspektów takich jak bezpieczeństwo aplikacji i ich wydajność
• Diagnoza i rozwiązywanie problemów dotyczących oprogramowania

Wymagania

•Minimum roczne doswiadczenie na stanowisku .NET Developer. Zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające doświadczenie zdobyte przy projektach akademickich, w kołach naukowych, stażach lub praktykach i chcących się rozwijać w kierunku .NET Developera
•Umiejętność programowania aplikacji webowych bądź bazodanowych
•Bardzo dobra znajomość narzędzi Microsoft .NET 3.5/4.0 takich jak C#, ASP.NET, ADO.NET, Visual Studio 2008/2010, Visual Basic
•Znajomość TSQL oraz umiejętność projektowania i optymalizacji Microsoft SQL Server
•Doświadczenie w integracji technologii i systemów
•Mile widziana znajomość JavaScript, jQuery, html, css
•Bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego

Oferujemy

• Zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacji
• Możliwość stałego rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w różnorodnych projektach
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-15
Wyświetlona: 4793 razy