Inżynier infrastruktury serwerowej

zlecenia it dla Anthill Technology / Trójmiasto

Tagi: DevOps Wdrożenia Infrastruktura serwerowa

Firma Anthill Technology poszukuje Inżyniera infrastruktury serwerowej do współpracy przy tworzeniu nowatorskiego systemu z dziedziny Internet Of Things

Nasza firma jest start-upem założonym przez doświadczonych menedżerów z branży wysokich technologii, posiadających wieloletnie doświadczenie w amerykańskich i europejskich korporacjach, realizujących obecnie własny, rewolucyjny projekt.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać swoje umiejętności i mieć swój udział w powstawaniu zupełnie nowego, nieistniejącego wcześniej produktu o wielkim potencjale rynkowym, prześlij nam swoje CV

Zakres obowiązków:

  • Określanie i optymalizacja infrastruktury serwerowej pod kątem aplikacji serwerowej.
  • Wdrażanie systemu na produkcję.
  • Zapewnienie bezawaryjnej pracy systemu. System powinien być dostepny 24/7, bez przerw np. związanych z wdrażeniem nowych wersji aplikacji.
  • Dokumentowanie stworzonej infrastruktury serwerowej
  • Zapewnienie bezpieczeństwa systemu przed atakami z zewnątrz.
  • Współpraca z zespołem tworzącym aplikację serwerową w celu optymalizacji jej pod kątem wdrożeń.
  • Automatyzacja procesów wdrożenia i obsługi systemu

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą serwerową. Mile widziane – w systemach czasu rzeczywistego o dużej skalowalności.
  • Doświadczenie w hostowaniu systemów w oparciu o Amazon AWS, Google Compute Engine lub podobne.
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem serwerów
  • Dużym plusem będzie znajomość systemów wspomagających konfiguracje i wdrażanie systemów (np. Docker, Chef itp.)
  • Znajomość zasad pracy z systemami kontroli wersji, np. SVN,Git, CVS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji.
  • Umiejętność zaangażowania się w otrzymane zadania i wnoszenia twórczego wkładu w rozwój produktu. Osoba na tym stanowisku będzie w dużym stopniu decydowała o architekturze serwerów.

W początkowym okresie oferujemy pracę na umowę-zlecenie, a okresie późniejszym możliwość przejścia na umowę o pracę.

Możliwa praca zdalna. Wymiar godzinowy do negocjacji. Nie narzucamy ram czasowych pracy w ciągu dnia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-18
Wyświetlona: 7197 razy