ServiceNow Developer

praca it: etat dla Jobs Plus / praca zdalna

Tagi: developer programista ServiceNow BMC Remedy

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży usług informatycznych, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Bydgoszcz/praca zdalna

Zakres obowiązków:

• wsparcie konfiguracji ServiceNow (menu, pola, zmiany przepływu pracy etc.)
• rozwój przepływów pracy ServiceNow oparty na wymaganiach procesów biznesowych
• optymalizacja przepływu pracy, integracji oraz innych aspektów użyteczności narzędzi w środowisku zarządzania systemem
• rozumienie standardów projektowych klientów i organizacji oraz proponowanie ich ulepszeń
• rozumienie założeń SLA

Wymagania:

• wykształcenie wyższe z obszaru biznesu, informatyki lub pokrewne
• praktyczna znajomość ServiceNow (front oraz back end)
• wiedza i doświadczenie z obszaru JavaScript
• dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowym środowisku
• konkurencyjne wynagrodzenie
• możliwość pracy zdalnej
• prywatną opiekę medyczną
• ubezpieczenie na życie
• możliwość udziału w szkoleniach
• programy rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-24
Wyświetlona: 3738 razy