Młodszy Programista ASP.NET

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: net asp net mvc

Zakres obowiązków:
- Budowa oraz rozwój oprogramowania w technologii ASP.NET oraz pokrewnych technologiach i frameworkach (MVC, jQuery, Entity Framework, Telerik)
- Praca w środowisku międzynarodowym przy integracji systemów oraz ich rozwoju
- Rozwijanie swoich umiejętności programistycznych

Wymagania:
- praktyczna znajomość języka C# oraz ASP.NET
- znajomość relacyjnych baz danych (SQL Server)
- dobra znajomość technologii webowych (HTML, CSS, AJAX, jQuery)
- wykształcenie wyższe informatyczne, pokrewne lub ostatnie lata studiów
- co najmniej dobra znajomość języka angielskiego, pozwalającą na swobodną komunikację w mowie i piśmie.

Dodatkowe atuty:
- znajomość systemów CMS

Oferujemy: - szkolenia i wyjazdy zagraniczne, - atrakcyjne warunki finansowe, - prywatne ubezpieczenie medyczne, - zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę, - stabilną pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-07
Wyświetlona: 4859 razy