Młodszy specjalista ds. rozwoju e-commerce

praca it: etat dla Pracownia Mielewczyk S.C. (nie mylić z MicroSoft i Google) / Reda

Tagi: ecommerce pomorskie marketing Analytics

Pracownia Mielewczyk (Reda, woj. Pomorskie) to firma o ugruntowanej pozycji na rynku usług regeneracji pomp wtryskowych i wtryskiwaczy dla klientów korporacyjnych i indywidualnych.

Wierzymy, że jasno postawiony cel i zmotywowany zespół sprawiają, że nasi Klienci mogą liczyć na najlepszą obsługę w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży internetowej, poszukujemy nowej osoby do zespołu na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. rozwoju e-commerce.

Opis stanowiska:

Jest to stanowisko dla osób, które mają niewielkie doświadczenie w e-commerce, ale szczerze interesują się tą tematyką i mają przynajmniej teoretyczną wiedzę o tym jak działają Google Analytics, Google AdWords, Allegro i jakie są podstawowe zasady marketingu internetowego.

Ścieżka kariery:

W dłuższym okresie zaproponujemy Tobie stanowisko Specjalisty ds. e-commerce, następnie Starszego Specjalisty ds. e-commerce. Awanse wiążą się każdorazowo ze zwiększeniem wynagrodzenia stałego i zmiennego (premia).

Dla kogo idealne?

Wydaje nam się, że jeśli jesteś osobą ze średnim wykształceniem lub studentem/studentką i mieszkasz w odległości nie większej niż 20 km od Redy (Rumia, Wejherowo, Gdynia, Puck) to ta praca będzie dla Ciebie idealna.

Zakres obowiązków:

Monitoring i raportowanie aktualnych działań firmy w Internecie,
Optymalizacja kosztowa działań w Google AdWords i Allegro – ze względu na duże wydatki ponoszone co miesiąc w tych kanałach, jest to zadanie ciągłe,
Propozycje optymalizacji kampanii AdWords na podstawie danych z Google Analytics,
Opisywanie filmów na kanale Youtube oraz ich monitoring,
Pośredniczenie pomiędzy firmą a poddostawcami technologii i usług internetowych,
Wprowadzenie nowych treści na strony www,
Dostosowywanie wyglądu strony do aktualnej promocji,
Pilnowanie kalendarza firmy (promocje, wydarzenia),
Wsparcie innych pracowników w firmie – mniej obytych z e-commerce lub technologiami IT.

Wymagania:

Chęć rozwoju w e-commerce,
Pozytywne nastawienie :-)
Przynajmniej teoretyczna znajomość rynku, narzędzi i technologii związanych z e-commerce,
Przynajmniej teoretyczna znajomość Wordpress, Facebook, G+, Twitter, Allegro, Google AdWords i Google Analytics,
Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office (Word i Excel),
Umiejętność tworzenia krótkich tekstów opisowych stron produktów i usług,
Świetna komunikatywność.

Co oferujemy?

Szkolenie pod okiem Kierownika działu (wyrozumiała osoba z dużym poczuciem humoru i dystansem do świata),
Po okresie próbnym stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
Elastyczne godziny pracy,
Pracę w siedzibie firmy (Reda, ul Kazimierska 26, woj. Pomorskie),
Możliwość pracy na sprzęcie własnym lub firmowym,
Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
Samodzielne stanowisko i możliwość realizacji ambitnych projektów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-21
Wyświetlona: 5431 razy