.NET Software Engineer

praca it: etat dla CYCLAD Polska / Wrocław

Tagi: NET ASP NET SQL

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy specjalizującej się w produkcji oprogramowania biznesowego oraz systemów ERP poszukujemy kandydatów na stanowisko .NET Developera, którzy dołączą do zespołu w siedzibie klienta – Centrum R&D we Wrocławiu.

Opis stanowiska:
• Projektowanie przyjaznego użytkownikom oprogramowania zgodnego ze standardami oraz najlepszymi praktykami programowania
• Tworzenie efektywnego kodu oraz testowanie jednostkowe w oparciu o metodykę Test Driven Development
• Aktywne uczestnictwo w ramach sprintów scrumowych na każdym etapie tworzenia oprogramowania – zgłaszanie własnych pomysłów projektowych
• Uczestnictwo w analizie przypadków testowych oraz ocenie trudności związanych z implementacją oprogramowania
• Monitorowanie jakości tworzonych aplikacji z użyciem odpowiednich komponentów testowych
• Przygotowywanie i dostarczanie kompleksowych, popartych dogłębną analizą, rozwiązań w odpowiedzi na zgłaszane błędy

Wymagania:
• 2 lata doświadczenia w programowaniu zorientowanym obiektowo z użyciem technologii .NET oraz języków C# i SQL
• Dobra znajomość HTML5, CSS, ASP.NET oraz JavaScript
• Umiejętność tworzenia efektywnych rozwiązań mających znaczący wpływ na kształt projektu
• Znajomość metodyk zwinnych w procesie tworzenia oprogramowania, w szczególności metodyki SCRUM oraz Test Driven Development
• Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku, wysokie umiejętności analityczne
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Wykształcenie wyższe informatyczne, pokrewne lub ostatnie lata studiów

Oferujemy:
• Stabilną pracę w dynamicznym zespole
• Zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę w międzynarodowej firmie
• Bogaty system szkoleń i wyjazdy zagraniczne
• Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz grupowe
• Kartę Multisport
• Lektoraty z języka angielskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-04
Wyświetlona: 4439 razy