Młodszy programista C#

praca it: etat dla Devonshire Sp z o.o. / Piaseczno

Tagi: Programista C# ASP NET Visual Studio SQL Piaseczno SQL Server 2012 JavaScript

Opis Stanowiska:
-tworzenie nowoczesnych aplikacji wspomagających biznes (Internet/Intranet)
-wykonywanie zmian w systemach utrzymywanych przez Firmę
-tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej
-wsparcie użytkowników systemów informatycznych w ramach Serwisu Technicznego

Wymagania:
-wykształcenie wyższe techniczne, wskazane informatyczne (lub niepełne)
-umiejętność programowania w języku C#
-umiejętność pisania zapytań w języku SQL
-znajomość bazy SQL Server 2012
-znajomość środowiska Visual Studio 2010
-znajomość ASP.NET, HTML, JavaScript

Oferujemy:
-pracę w stabilnej rozwojowej firmie
-stały rozwój kwalifikacji zawodowych
-możliwość pracy z najnowszymi technologiami
-możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym
-wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych wyników

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-17
Wyświetlona: 3666 razy