Programista iOS

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: Programista iOS Mobilny Objective-C Poznań

Zajmujemy się tworzeniem aplikacji mobilnych i aktualnie do naszej siedziby w Poznaniu poszukujemy Programistów iOS. Preferowana forma współpracy – stałe zatrudnienie (umowa o pracę lub w oparciu o własną działalność gospodarczą).

Wymagania:
·dobra znajomość iOS (od strony użytkowania),
·dobra znajomość języka Objective-C,
·znajomość środowiska Xcode,
·znajomość narzędzi Instruments, iOS Simulator, Interface Builder,
·znajomość AppStore i Tunes Connect (od strony developerskiej),
·znajomość REST API,
·dobra znajomość obiektowego programowania,
·umiejętność tworzenia testów jednostkowych,
·znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:
·rozwój aplikacji mobilnych,
·utrzymywanie dobrej jakości kodu.

Oferujemy:
·udział w różnych projektach,
·rozwój kompetencji oraz warsztatu zawodowego,
·dostęp do najnowszych technologii,
·elastyczne warunki pracy,
·atrakcyjne wynagrodzenie (do 8.000 zł netto)

Zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-25
Wyświetlona: 4952 razy