iOS Developer

praca it: etat dla Arche Consulting / Wrocław

Tagi: iOS iPhone Objective-C programista developer

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy IT we Wrocławiu, poszukujemy Programisty iOS.

Zadania:
- projektowanie i tworzenie aplikacji dla iOS
- kompleksowy udział w projekcie – od zbierania wymagań po wdrożenie
- praca w ramach zespołu scrumowego

Wymagania:
- min. rok doświadczenia w tworzeniu oprogramowania dla iOS
- znajomość wzorców projektowych oraz OOA/OOD
- znajomość Objective C
- znajomość XCode, Testflight lub podobnych frameworków
- doświadczenie w testowaniu oprogramowania
- doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
- znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN)

Firma oferuje:
- możliwość udziału w interesujących projektach
- pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dofinansowanie obiadów itp.)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-28
Wyświetlona: 4853 razy