Grafik kreatywny / Art Director

zlecenia it dla Plum Web Solutions / Warszawa

Tagi: grafik kreatywny grafik kreatywny art director

PLUM Web Solutions to agencja interaktywna. Projektujemy serwisy wymagające złożonej interakcji w oparciu o analizę architektury informacji i użyteczności serwisów stosując innowacyjne rozwiązania i technologie.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Grafika Kreatywnego / Art Directora z doskoku, który będzie zajmował się projektowanie layoutów serwisów internetowych.

Oczekiwania
• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki artystyczne (ASP)
• Min. 2 lata doświadczenia w agencji interaktywnej lub reklamowej przy realizacji projektów webowych.
• Rozwinięta umiejętność myślenia koncepcyjnego i komunikowania w kategoriach rozwiązań
• Wiedza o najnowszych trendach w sztuce, reklamie, webdesig i marketingu.
• Biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign)
• Elastyczność w podejściu do problemów i zadań w kreacji
• Kreatywność i innowacyjność
• Dojrzałość emocjonalna
• Wyczucie estetyczne

Zadania
• Kreowanie i współudział w tworzeniu koncepcji kreatywnych
• Dbanie o ostateczną formę graficzną danego projektu i spełnianie standardów kompozycyjnych
• Współpraca z zespołem projektowym, nadzór nad projektem od strony kreacyjnej
• Dostarczanie świeżych pomysłów

Oferujemy
• Perspektywę długoterminowej współpracy
• Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-09-05
Wyświetlona: 6957 razy