Web Developer / Webmaster (.Net/PHP)

praca it: etat dla RECRUIT.PL Agencja Rekrutacyjna / Wrocław

Tagi: PHP ASP Net NET MySQL JavaScript

Nasz Klient jest liderem na polskim rynku sprzedaży produktów IT. Ma ponad 15 letnie doświadczenie. Poprzez sklepy internetowe oferuje setki grup produktowych m.in. komponenty IT oraz elektronikę konsumencką osiągając wolumeny sprzedaży liczone w dziesiątkach mln złotych (high capacity, high user volume).

OBOWIĄZKI:
opieka techniczna i rozwój firmowych sklepów internetowych;
tworzenie aplikacji intranetowych;
programowanie stron e-commerce;
rozwijanie i modyfikacja istniejących rozwiązań;
projektowanie i realizacja nowych aplikacji;
budowa i rozwój serwisów internetowych oraz intranetowych opartych na technologii PHP;
tworzenie dokumentacji technicznej realizowanych projektów.

OCZEKUJEMY:
1 – 2 lata doświadczenia w tworzeniu komercyjnych aplikacji WWW;
dobra znajomość programowania w języku PHP 5 (Zend Framework, Yii, Webservice);
znajomość systemów kontroli wersji (SVN, GIT);
bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych MySQL;
znajomość JavaScript, Ajax w tym framework jQuery;
znajomość Open Source CMS (WordPress, Prestashop) będzie atutem;
znajomość DevExpress ASP.NET MVC będzie atutem;
doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem Windows Forms C# będzie atutem;
znajomość tworzenia dokumentacji technicznej projektu będzie atutem;
znajomość programowania w ASP.NET 4 C# MSSQL będzie dużym atutem;
obsługa Photoshop / umiejętność cięcia CSS będzie atutem;
umiejętność projektowania systemów bazodanowych będzie atutem;
umiejętność pracy pod presją czasu;
nastawienie na realizację celów;
umiejętność pracy zespołowej.

OFERUJEMY:
pracę na etat w dużej firmie (150 pracowników) na południu Wrocławia;
wynagrodzenie rzędu 4500 – 6500 brutto (zależne od doświadczenia a później i wyników);
premie za wyniki, bonusy socjalne, pakiety medyczne i sportowe;
możliwość rozwoju zawodowego poprzez zarządzanie sklepami internetowymi z setkami grup produktowych IT;
narzędzia pracy + pakiet szkoleń (po okresie próbnym);
duży parking i zniżki na sprzęt IT.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-26
Wyświetlona: 4568 razy