HelpDesk IT / Administrator

praca it: etat dla SilkSoftwareHouse / Warszawa

Tagi: helpdesk linux windows

SilkSoftwareHouse jest zespołem, który ma 15 lat doświadczenia w branży IT. Wyprodukowaliśmy razem 800 tyś. linii kodu. Przetworzyliśmy w Oracle, PostgreSQL i MySQL 9 mld. rekordów. Nasz zespół specjalistów łączy szeroką wiedzę z zakresu technologii informatycznych z kreatywnością, pasją i zaangażowaniem.

Tworzymy projekty informatyczne dla administracji państwowej, branży wydawniczej, finansowej, ubezpieczeniowej, logistycznej, HR. Nasze wparcie umożliwia klientom optymalizację kosztów IT. Zarządzamy projektami IT w każdej fazie realizacji, od analizy potrzeb klienta i fazy koncepcyjnej, przez specyfikację techniczną, produkcję, testy, po wdrożenie i utrzymanie.
Do naszej centrali w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko HelpDesk IT / Administrator (serwisant sprzętu komputerowego). Oferujemy pracę w siedzibie firmy w Warszawie w wymiarze pełnym lub 3/4 etatu (zależnie od dyspozycyjności zainteresowanych).

Obowiązki:
- bieżąca obsługa zdarzeń
- wsparcie i pomoc użytkownikom
- kreatywne proponowanie rozwiązań usprawniających pracę
- administracja serwerami i podstawową infrastrukturą LAN
- uczestniczenie w projektach IT
- instalacja i konfiguracja nowych stacji roboczych
- zarządzanie licencjami na oprogramowanie
- konfiguracja dużej liczby “wieloużytkownikowych” stacji roboczych, z wykorzystaniem obrazów instalacyjnych, skryptów konsolowych i systemów Linux

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość komputerów PC
- bardzo dobra znajomość systemów Microsoft Windows XP/Vista/7
- bardzo dobra znajomość aplikacji Microsoft Office/OpenOffice
- wiedza o podstawowych elementach infrastruktury IT
- znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi: TCP/IP, LAN, WAN
- znajomość systemów Linux (Ubuntu/Debian)
- podstawowa znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
- znajomość środowisk wirtualizacyjnych (VirtualBox, XEN)
- komunikatywność i łatwe nawiązywanie kontaktów
- chęci i predyspozycje do pomocy w pracy biurowej (kontakty z klientami, redagowanie dokumentów)

Ze względu na fakt, że zakres obowiązków i średnia ilość pracy na opisanym stanowisku nie wymaga wykorzystania pełnego wymiaru godzin, jesteśmy skłonni do zaoferowania pracy w wymiarze 3/4 etatu. Osoby zainteresowane pracą w pełnym wymiarze będą mogły w pozostałym czasie wykonywać inne, mniej informatyczne zajęcia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-05
Wyświetlona: 4831 razy