Junior Technical Specialist

zlecenia it dla RTB House / Warszawa

Tagi: technical support RTB e-commerce

RTB House jest agencją technologiczną o zasięgu międzynarodowym, rozwijającą własne narzędzia zakupu reklam w modelu Real-Time Bidding (RTB). Jako autor unikalnego algorytmu do retargetowania personalizowanego oraz twórca TANDEM Effect, innowacyjnego produktu łączącego interesy sklepów internetowych i producentów, RTB House skutecznie wspiera reklamodawców na rynkach Europy, Azji i Afryki Północnej. Dla swoich klientów realizuje łącznie setki kampanii reklamowych i kupuje miliardy odsłon miesięcznie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Wsparcie techniczne zespołów sprzedażowych firmy (33 rynki zagraniczne)
  • Nadzór nad procesem przygotowywania i uruchamiania kampanii reklamowych
  • Monitorowanie i analiza efektywności emitowanych kampanii reklamowych
  • Reagowanie na wszelkie kwestie techniczne związane z emisją kampanii
  • Opracowywanie materiałów sprzedażowych
  • Analizowanie kampanii reklamowych i opracowywanie raportów posprzedażowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów (preferowane kierunki: ekonomiczne, matematyczne, informatyczne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom C1)
  • Umiejętność pracy z danymi i ich analizy
  • Podstawowa znajomość HTML
  • Doświadczenie w branży marketingu internetowego będzie dodatkowym atutem
  • Konsekwencja, terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność zadawania trafnych pytań i wyciągania wniosków
  • Chęć uczenia się nowych rzeczy, umiejętność współpracy z ludźmi i efektywna organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Pracę w firmie wiodącej w swojej branży, będącej liderem na rynku polskim
  • Nieformalną atmosferę pracy z jasno określonymi zadaniami, w zorganizowanym zespole profesjonalistów
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dziedzinie RTB – najszybciej rozwijającej się kategorii reklamy internetowej
  • Udział w unikalnym, międzynarodowym projekcie
  • Pracę w organizacji uczącej się, dążącej do pozycji lidera w Europie i na Świecie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-13
Wyświetlona: 5492 razy