New Business Manager

zlecenia it dla PND Futura / Wrocław

Tagi: NewBusinessManager branding digital Wrocław

Opis stanowiska:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla projektów brandingowych i digital brandingowych
- przygotowywanie ofert oraz prowadzenie prezentacji
- utrzymywanie kontaktu z klientem po zakończeniu zlecenia
- raportowanie działań
- analiza rynku w zakresie potencjalnych klientów

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w agencji reklamowej, brandingowej
- dobra znajomość rynku reklamy
- umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji
- umiejętność negocjacji
- umiejętność analizy potrzeb klienta
- komunikatywność, samodzielność, kreatywność
- dobra organizacja pracy
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
- pracę w jednej z czołowych agencji brandingowych w Polsce, będącej członkiem Klubu Brand Design
- atrakcyjne warunki zatrudnienia i pracę z największymi klientami z branży FMCG
- komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-19
Wyświetlona: 5770 razy