Specjalista ds. Marketingu Internetowego

praca it: etat dla MKI / Kraków

Tagi: Marketing SEO Reklama Kraków

MKI to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna. Specjalizujemy się w tworzeniu spójnego i skutecznego wizerunku online nowoczesnej firmy, wykorzystując przy tym najnowsze oraz najbardziej zaawansowane narzędzia graficzne i programistyczne.

Poszukujemy do naszego zespołu kandydata do pracy na stanowisku:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Koordynowanie pracy działu SEO, realizowanie projektów dla klientów oraz projektów wenwnętrznych firmy
• Rozwój usług SEM oraz marketingu szeptanego
• Tworzenie raportów z prac, analiza danych statystycznych
• Przygotowywanie, wdrażanie i kontrola kampanii reklamowych
• Samodzielne prowadzenie projektów internetowych

WYMAGANIA:
• Doświadczenie w organicznym pozycjonowaniu stron
• Doskonała znajomość zagadnień związanych z pozycjonowaniem i optymalizacją WWW
• Dobra znajomość HTML
• Umiejętność analizy słów kluczowych pod kątem celów marketingowych klienta
• Znajomość zarządzania kampaniami Google AdWords
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Samodzielność i efektywność w działaniu
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
• Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych efektów
• Realizację projektów dla międzynarodowych klientów
• Stały kontakt z najnowszymi technologiami
• Pracę w młodym, zgranym i ambitnym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-09-22
Wyświetlona: 6996 razy