Programista Java/JEE

praca it: etat dla C&C Polska / Bruksela

Tagi: Java Oracle J2EE UML

Firma C&C Polska, grupa specjalistów w dziedzinie organizacji i realizacji procedur rekrutacyjnych i administracyjnych zarówno w Polsce jak i za granicą, poszukuje do pracy w Belgii osób na stanowisko:
Programista JAVA
Miejsce pracy: Belgia/ Bruksela
Nr ref. PR/09
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w tworzeniu projektu dla Komisji Europejskiej w Brukseli lub Luksemburgu.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne (magister lub inżynier),
• Doświadczenie w programowaniu JAVA (2- 4 lata)
• Dobra znajomość: JAVA, J2EE, Oracle, UML
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość języka angielskiego
• Mile widziana znajomość: RUP, Spring, Struts

Pracodawca oferuje:

• Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie z branży IT consulting; w dynamicznym, międzynarodowym zespole programistów
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę na okres 6- 12 miesięcy (czas trwania projektu)
• Mozliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-10-19
Wyświetlona: 7694 razy