iOS Developer

praca it: etat dla Human Resources Poland Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: iOS SQL XML Objective-C

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Naszym Klientem jest prężnie działająca, międzynarodowa firma z branży informatycznej, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla różnych gałęzi rynku. Firma zrealizowała już kilkaset projektów dla partnerów na całym świecie i ciągle notuje intensywny rozwój.

Obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: iOS/POZN/AF/JOBS.PL

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

Tworzenie oraz rozwijanie aplikacji mobilnych na platformę iOS do nowatorskiego sprzętu dla sportu motorowego.

Wymagania:

Min. 1 rok doświadczenia jako programista aplikacji mobilnych na platformę iOS,

Dobra znajomość programowania obiektowego i języka Objective-C,

Znajomość relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL),

Umiejętność posługiwania się notacjami XML, UML,

Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

Gotowość do wyjazdów służbowych,

Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

Kreatywność.

Oferta:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

Elastyczne godziny pracy,

Możliwość udziału w międzynarodowych projektach i wyjazdu na delegacje
zagraniczne,

Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje,

Pracę w pozytywnej atmosferze.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-17
Wyświetlona: 4504 razy